Antakya ve İskenderun 300 Bekçi Alımı Yapacak

Antakya ve İskenderun 300 Bekçi Alımı Yapacak

Devlet Personel Başkanlığı Antakya 170 ve İskenderun 130 toplam 300 çarşı ve mahalle bekçisi alım ilanı 31 Ekim 2017 de duyurdu.

Başvuruları 11 Kasım 2017 ile 05 Aralık 2017 tarihlerinde yapılacak. Sözlü sınavla mahalle bekçisi olarak İskenderun 130 ve Antakya 170 olmak üzere toplam 300 bekçi istihdam edileceği açıklandı. KPSS şartı olmadan lise mezun adayların başvurabileceği ilandır.

Adaylar başvurularını 11 Kasım 2017 ile 05 Aralık 2017 istenen belgelerle birlikte İl veya İlçe Emniyet Müdürlüklerine Şahsen başvuru yapacaklardır.

Adaylarda aranan şartlar şöyle: İskenderun ve Antakya il ve İlçelerinde 1 yıl ikamet etmiş olmak, Askerlik görevini bitirmeleri, 30 yaşından büyük olmaması, görevini yapmaya engel olabilecek bir hastalık veya engeli bulunmadığını sağlık kurulu tarafından raporla belgelemeleri gerekiyor. Antakya ve İskenderun iş ilanları, Memur ve Kamu Personel ilanı olarak görülmektedir.

Adaylar çalışmak istedikleri ilçe için örnek dilekçe ve istenilen diğer evraklarla birlikte başvuracak. Aynı anda birden fazla ilçe için başvuru yapılamaz. Diğer şehirlerimiz ilan yayınlaması beklenmekte olup yayınlanınca sitemizden duyurulacaktır.

Adaylardan istenen belgeler: nüfus cüzdanı, okul diploma veya tasdiknamesinin aslı veya kurumca tasdikli örneği, Askerlik durum belgesi, fotoğraf, adli sicil belgesi, il sınırları içerisinde en az 1 yıldır ikamet ettiğini gösteren belge aranacak.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.