Antalya Aksu Karagöz Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Antalya Aksu Karagöz Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Antalya Aksu Karagöz Sulama Birliği 4 işçi alacağını duyurdu. Yapılan Açıklamaya göre Son başvuru tarihi 26 Aralık 2016 olarak belirtilmiştir.

Antalya Aksu Karagöz Sulama Birliği 4 işçi alacağını duyurdu. Yapılan Açıklamaya göre Son başvuru tarihi 26 Aralık 2016 olarak belirtilmiştir.

Alınacak Su Pompası Operatöründe aranacak şartlar : 4 işçi ilköğretim mezunu, Birliğin sulama sahasında kullanılan su pompalarını kullanabilecek öncelikle su pompası öperatörlüğü belgesine sahip sertifikalı adaylar değerlendirilecektir. Antalya iş ilanları kariyer.

Ayrıca sulama sahasını bilen ve vardiyalı olarak çalışabilecek arazide herhangi bir sorun olduğu zaman gece gündüz arazi şartlarında çalışabilmeleri gerekmektedir. İşe alınacak işçiler su pompası çalışmadığı günlerde birliğin diğer işlerinde ( Kanal temizliği, Sulama hatlarının yenilenmesi vb işlerde ) görevlendirileceklerdir.

Başvuru yapacaklar Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 29 Aralık 2016 tarihinde Saat 13: 00 ile 18:00 arasında Aksu Noterliğinde Yapılacak. 26 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Antalya Aksu Karagöz Sulama Birliği Teslim Edilmesi gerekmektedir.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00003515313 no ile başvuracak olup son başvuru tarihi 26 Aralık 2016 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlar da başvurabilir. İş kur profil statüsü aktif olmayanlar iş başvurusunda bulunamazlar.

İlana başvuracak adaylar iş kur iş ilan no ile 26 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.