Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı İşçi Alım İlanı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı İşçi Alım İlanı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 1 İşçi Alım İlanı yayınladı. Daimi tam süreli olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 28 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 1 İşçi Alım İlanı yayınladı. Daimi tam süreli olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 28 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 1 İşçi Alım İlanı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Usta Gemici olarak daimi tam süreli süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Antalya İş İlanları Kariyer Usta Gemici için Şartlar: Başvurular 28 Ekim 2016 tarihine kadar İş Kur İl Müdürlüğü ve resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı 00003435010 numarası ile yapılacaktır. Alınacak personel Usta Gemici olarak çalışacak olup ilk öğretim mezunu olmak, kpss şartı aranmamakta, ikamet şartı aranmamakta olup sürücü belgesi B sınıfı ehliyetine sahip olması gerekmektedir.

Usta Gemici için belgeler: Geçerliliği devam eden en az Usta Gemici yeterliliğine sahip olması, Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara ve belgelere sahip olması Ayrıca Deniz telsiz ehliteti, Can kurtarma sertifikası, ilk yardım sertifikası ve gemi adamliği sertifikası bulunması gerekmektedir. Başvuracak adayın en az 4 yıl deneyimli olduğunu belgelendirmesi ve Antalya sınırları içerisinde görev yapabilecek sağlıklı olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) da başvuru yapabilecekler.

İlana başvuracak adayların iş ilan 00003435010 no ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na veya İş Kur Resmi İnternet sitesine 28 Ekim 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.