Antalya Demre Belediye Başkanlığı İş İlanları

Antalya Demre Belediye Başkanlığı İş İlanları

Antalya Demre Belediye Başkanlığı En az İlkokul Mezun İşçi Alım ilanları 24 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 02 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracaklar için KPSS şartı bulunmamaktadır.

Antalya Demre Belediye Başkanlığı 24 Temmuz 2017 de Kepçe Operatörü alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Kepçe Operatörü Genel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 02 Ağustos 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 14 Ağustos 2017 tarihinde Saat 09:00 ile 12:00 arasında Antalya Demre Belediye Başkanlığı adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Kepçe Operatörü Genel 1 kişi için şartlar: En az İlkokul mezun olması, Ekskavatör, Beko Loder(Kazıcı-Yükleyici) Operatörü Sertifikası, İş Sağlığı ve İş Güvenliği ve G Sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003919289 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 02 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Antalya Demre Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 02 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.