Antalya Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı

Antalya Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı

Antalya Devlet Opera Balesi tarafından 18 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanan personel alımı ilanında Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü’nde istihdam etmek üzere 3 memur alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 5 Eylül 2017 olarak belirtilmiştir

Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 18 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanan personel alımı ilanında 1 Orkestra Sanatçısı ve 2 Atölye Elemanı olmak üzere 3 memur alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 5 Eylül 2017 tarihine kadar istenilen belgelerle beraber Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Muratpaşa/Antalya’ya şahsen veya posta yolu ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler; diploma aslı-noter tasdikli örneği, fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi ve adli sicil raporu olarak belirtilmiştir.

Atölye Elemanı alımı için adayların ilkokul veya ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlgili meslek örgütlerinden en az 3 yıl tecrübe sahibi olduğunu gösteren belge, önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi de aranan şartlar arasındadır.

Orkestra Sanatçısı alımı için: Adayların, Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuvarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları gerekmektedir. Son sınıfta eğitim gören öğrenciler de ilana başvuru yapabilmektedir.

Antalya Devlet Opera ve Balesi 2 Atölye Elemanı alımı ilan metninin tamamı için tıklayınız. 1 Orkestra Sanatçısı alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.