AÖF Anadolu Üniversitesi 27 Personel Alımı

AÖF Anadolu Üniversitesi 27 Personel Alımı

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamada 27 Sınav Hizmetleri sınıfı Personel alınacağı duyuruldu. Çıkılan ilanda Başvuru son tarih olarak 22 Mart 2017 olarak açıklandı. Başvuru yapmak için detayları inceleyin.

2016 KPSS (B) grubu KPSSP3 puan sırasına konularak gerçekleştirilecek sözlü sınav başarı sırasına konulmak suretiyle yerleştirme yapılacaktır. Başvuracak adaylar okulların ilgili bölümleri mezunu olması ve 22 Mart 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Alınacak personeller 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitenin Açık öğretim Fakültesinde istihdam edilmek üzere 06.06.1978 gün ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca istihdam edilecektir.

Başvuracak adaylar Lisans mezunları başvurabilecekler diğer okul mezunları başvuru yapamazlar. Alınacak adaylar İstatistik Bölümünden 2 kişi, İktisat 1 kişi, Yabancı diller eğitimi 2 kişi, Alman dili ve edebiyatı 2 kişi, İşletme 5 kişi, Kamu yönetimi 1 kişi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri 1 kişi, Türk dili edebiyatı 1 kişi, Karşılaştırmalı Edebiyat 1 kişi, Sosyoloji 1 kişi, Hukuk Fakültesi 1 kişi, Halkla ilişkiler ve tanıtım 1 kişi, Grafik 1 kişi, Bilgisayar ve Öğretim teknolojileri Öğretmenliği 5 kişi ve İktisat İngilizce 1 kişi olmak üzere toplam 27 kişi alınacaktır.

Başvuru şartları: Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkekler için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilişkisi bulunmamak, Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmekte. Ayrıca 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olması gerekmektedir. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumunda emeklilik ve yaşlılık aylığı Bağlanmamış olması gerekmekte.

Adaylardan istenen belgeler: Başvuru formu (Üniversitenin internet sayfasında bulunmaktadır), Özgeçmiş, Öğrenim belgesi veya onaylı örneği, 2 adet Fotoğraf, 2016 yılı KPSS (B) grubu KPSSP3 Sınav Sonuç Belgesi Örneği, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik durumunu gösteren belge ve Mesleki tecrübe belgesi.

Eskişehir İş İlanları Başvuracaklar istenilen belgeler ile birlikte Anadolu Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı Yunusemre Kampüsü Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Üniversiteye ulaşacak şekilde posta ile yapılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra başvuranlar ile eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.