AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınav Yeri Değiştirmek İsteyenler Dikkat

AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınav Yeri Değiştirmek İsteyenler Dikkat

Daha önceki adı ile final sınavlarının yerine geçecek olan; Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı ise 4-5 Haziran 2016 Cumartesi Pazar günleri yapılacaktır. Açıköğretim Fakültesinde okuyan öğrencilerin tek dersten kalmaları halinde ise; 2015-2016 tek ders sınavı

Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Ara Sınavları; 16-17 Nisan 2016 Cumartesi ve Pazar Günleri yapılmıştı.

Daha önceki adı ile final sınavlarının yerine geçecek olan; Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı ise 4-5 Haziran 2016 Cumartesi Pazar günleri yapılacaktır. Açıköğretim Fakültesinde okuyan öğrencilerin tek dersten kalmaları halinde ise; 2015-2016 tek ders sınavı 16 Temmuz 2016 tarihinde yapılacaktır. Adaylar sınav giriş yeri yer değişikliği talebinde bulunmadıkları taktirde; önceki belirttiği bölgelerde sınava giriyorlar.

Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınav yerini değiştirmek isteyen adaylar için Anadolu Üniversitesi bir açıklamada bulundu. Anadolu Üniversitesinden yapılan açıklama: Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı İçin Sınav Merkezi Değişikliği Bahar Dönemi Dönem sonu sınavına yeni sınav merkezinde girmek isteyen öğrenciler için sınav merkezi değiştirme süresi 24 Nisan 2016 Pazar günü saat 23.30’da sona eriyor. Bu tarihten sonra yapılacak olan sınav merkezi değişikliği sonraki dönem için geçerli olacaktır. Sınav merkezinizi değiştirmek isteyen öğrenciler; www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bağlantısından, AÖF bürolarından veya Açıköğretim Etkileşim Merkezinin 0850 200 46 10-19 (10 Hat) ve 444 10 26 telefon numaralarını arayarak yaptırabilirler.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.