AÖF Güz Dönemi Tercih İşlemleri Başladı

AÖF Güz Dönemi Tercih İşlemleri Başladı

Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi AÖF tarafından yapılacak olan güz dönemi sınav merkezi tercih işlemleri kayıt tarihleri açıklanmıştır.

AÖF 2016 Güz dönemi merkezi tercih için duyuru yayınlandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz dönemi sınav tercih işlemleri 29 Kasım 2016 tarihine kadar yapılabilecektir.

Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi AÖF sınav merkezi tarafından dönem sonu sınavı merkezi sınav tercih için duyuru yayınlayarak 26 Kasım Cumartesi günü ve 27 Kasım Pazar günü yapılacak olan dönem sonu sınavlarından sonra güz dönemi sınavı duyurusu yayınlandı.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi AÖF tarafından yayınlanan güz dönemi sınav tarihleri 14 Ocak 217 Cumartesi ile 15 Ocak 2017 Pazar günleri arasında yapılacak olup sınav merkezi tercih işlemleri başlamıştır. Kaydını yaptırmayan veya yaptıramayan öğrenciler için sure uzatılmayacak olup son kayıt işlemi 29 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Öğrencilere duyuru yapan Anadolu Üniversitesi AÖF 29 Kasım 2016 tarihine kadar kayıt yaptırmayan öğrenciler bir sonraki sınava kalmamaları ve kaybın yaşanmaması için güz dönemi sınav merkezi tercihlerini yapmaları yönünde uyardı. Merkezi tercih yapan öğrenciler 29 Kasım 2016 tarihi sonrası sınav merkezi tercih işlemleri bir sonra’ ki sınavlar için olduğundan zamanında kayıt yapmalarını ve zamanında bankaya para yatırmaları yönünde uyarıda bulunarak sınav takvimine göre gittiklerini ve hiçbir koşulda sure uzatılmayacaktır.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinin yapacağı sınavlar için AÖF merkezlerinden veya İnternet adreslerindeki öğrenci otomasyonundan veya Açık öğretim sistemi etkileşim merkezlerince 44 10 26 veya 0 850 200 46 10 – hat 10 ‘ irtibat telefonları aranarak yapabilecek.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.