AÖF İktisat ve İşletme İnternet Başvurusu

AÖF İktisat ve İşletme İnternet Başvurusu

2016 Öğrenci, Seçme ve Yerleştirme Sistemi ile kayıt yaptıracak adayların kayıtlar için neler yapabileceği haberimizde…

İnternet başvuru işlemleri Anadolu Üniversitesi Öğrenci İşleri Resmi İnternet Sitesi üzerinden yapılacak olup 25 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak, 3 Eylül 2016 tarihinde sona erecektir. 3 Eylül 2016 tarihinden sonra herhangi bir yöntemle başvuru alınmayacaktır.

 Adaylar, Anadolu Üniversite’ sinin hazırlamış oldupu İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu’nda yer alan açıklamaları okuyup açıklamalardaki belgeleri hazır ederek illerinde bulunan AÖF büroları üzerinden kayıtlarını gerçekleştirebilirler.

Anadolu Üniversite’sinde eğitim görmek isteyen adaylar, 25 Ağustos- 2 Eylül tarihleri arasında illerinde bulunan Açıköğretim Fakültesi bürolarını ziyaret ederek kayıtlarını gerçekleştirebileceklerdir. Bu tarihler arasında herhangi bir mazeret sebebiyle kayıt işlemini gerçekleştiremeyen adaylar 3 Eylül tarihinde mazeret beyan ederek kayıtlarını gerçekleştirebilirler.

Adayların herhangi bir kayıt belgesi eksik ise kayıtları kabul edilmez. Kayıt süresi her ne sebeple olursa olsun uzatılmayacaktır. Posta ile kayıt yaptırmak mümkün değildir.

Güz Dönemi Ara Sınavı 26-27 Kasım 2016, Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 14-15 Ocak 2017, Bahar Dönemi Ara Sınavı 15-16 Nisan 2017, Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 27-28 Mayıs 2017, 2016-2017 Öğretim Yılı Tek Ders Sınavı 15 Temmuz 2017 olarak belirtilmiştir. Sınav takvimi hakkında ve kayıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için Anadolu Üniversitesi Resmi İnternet Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.