AÖF Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

AÖF Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Açıköğretim Fakültesi 2016 Yılı Bahar Dönemi Ara Sınavları; 16-17 Nisan 2016 Cumartesi ve Pazar Günleri yapılan sınavın soru ve cevapları geçtiğimiz hafta açıklanmıştı. Pekİ, AÖF Sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF Sonuçları genelde 15 gün içerisinde açık

Açıköğretim Fakültesi 2016 Yılı Bahar Dönemi Ara Sınavları; 16-17 Nisan 2016 Cumartesi ve Pazar Günleri yapılan sınavın soru ve cevapları geçtiğimiz hafta açıklanmıştı. Pekİ, AÖF Sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF Sonuçları genelde 15 gün içerisinde açıklanmaktadır.

2016 Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı ise 4-5 Haziran 2016 Cumartesi Pazar günleri yapılacaktır. Açıköğretim Fakültesinde okuyan öğrencilerin tek dersten kalmaları halinde ise; 2015-2016 tek ders sınavı 16 Temmuz 2016 tarihinde yapılacaktır. Açıköğretim Fakültesinde okuyan öğrencilerin başarı notu hesaplanırken; ara sınavların %30’u, dönem sonu sınavların %70’i alınarak hesaplanıyor.

AÖF Sınav Sonuçlarının 15 gün içinde açıklandığını göz önünde bulundurursak; bu hafta içerisinde sınav sonuçlarının açıklanması gerekiyor. AÖF Sınav Sonuçlarının Cuma gününe kadar açıklanması bekleniyor. Açıköğretim Fakültesi 2016 Yılı Bahar Dönemi Ara Sınavları Sonuçları açıklanır açıklanmaz sitemizden yayınlanacaktır. AÖF Sınav Sonuçlarını merak eden takipçilerimiz sitemizi günlük ziyaret etmeye devam etsinler.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.