Arabulucu Alınacağı Duyuruldu

Arabulucu Alınacağı Duyuruldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 24 Farklı Şehre 145 Arabulucu Alım İlanı Yayınladı. Başvurular başlamış olup 31 Ekim 2017 de sona eriyor.

KPSS şartsız 145 arabulucu alımı çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı ilan yayınladı. Adaylar başvurularını Şahsen veya posta yolu ile 31 Ekim 2017 mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerek.

Alım yapılacak şehirler şöyle: Adana 6 kişi, Ankara 18 kişi, Antalya 6 kişi, Aydın 3 kişi, Bursa 8 kişi, Diyarbakır 3 kişi, Edirne 5 kişi, Elazığ 3 kişi, Erzurum 3 kişi, Eskişehir 5 kişi, Gaziantep 5 kişi, İstanbul 20 kişi, İzmir 15 kişi, Kayseri 3 kişi, Kocaeli 10 kişi, Konya 6 kişi, Malatya 3 kişi, Ordu 3 kişi, Sakarya 5 kişi, Samsun 3 kişi, Sivas 3 kişi, Trabzon 3 kişi, Van 3 kişi ve Zonguldak 3 kişi olarak açıklanmıştır.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: Başvuru formu, Nüfus cüzdanı / Kimlik kartı örneği, Onaylı diploma örneği, Hizmet belgesi, İkametgah belgesi, Sabıka kaydı belgesi ve 1 adet vesikalık fotoğraf olması gerekmektedir.

Başvuru şekli ve yeri: Şartları taşıyan adayların belirtilen belgeleri 31 Ekim 2017 günü mesai saati sonuna kadar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Çalışma Genel Müdürlüğü (Emek Mahallesi, 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Çankaya / ANKARA) adresine göndermeleri gerekmektedir.

Başvuracaklarda aranan şartlar: Türk vatandaşı olmak ve Medeni ve siyasi hakları kullanma ehliyetine sahip olmak. Siyasi parti organlarında görevli olmaması gerek. Sendika şubesi, sendika ve konfederasyonlarda herhangi bir suretle görevli bulunmamak şart.

Yükseköğretim Kanunu hükümleri saklı kalmak kaydıyla, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli bulunmamak. Hukuk, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, maliye, iktisat ve işletme öğrenimi yapılan en az dört yıllık bir yükseköğretim kurumunu bitirmiş olmaları gerek.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.