Ardahan Belediye Başkanlığı İş Kurumu İş İlanları

Ardahan Belediye Başkanlığı İş Kurumu İş İlanları

Ardahan Damal Belediye Başkanlığı En az İlkokul Mezun İşçi Alım ilanları 10 Ağustos 2017 de yayınladı.

Ardahan Damal Belediye Başkanlığı 10 Ağustos 2017 de işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Beko Loder Kazıcı Yükleyici Operatörü olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 21 Ağustos 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Ardahan İş İlanları 

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

ardahan-belediyesi-personel-alimi.jpg

Ardahan Belediyesi Personel Alımı

Noter Huzurunda Kura Çekimi 28 Ağustos 2017 tarihinde Saat 14:00 ile 15:00 arasında Ardahan Damal Belediye Başkanlığı adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Ardahan Belediyesi Personel Alımı Şartları Neler?

Beko Loder Kazıcı Yükleyici Operatörü 1 kişi için şartlar:

  • En az İlkokul mezun olmak.
  • G Sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması gerek.
  • Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003957998 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 21 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Ardahan Belediyesi Personel Alımı Başvuruların Değerlendirilmesi

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Ardahan Damal Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 21 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum