Ardahan İş İlanları Kariyer 6 Personel Alımı

Ardahan İş İlanları Kariyer 6 Personel Alımı

Ardahan İş ilanları Kariyer Bölümünden İş-Kur Özel İş İlanlarını Sizler için Bir Araya Topladık. Yayınlamış Olduğumuz İlana 6 Kişi Alınacak Olup Okur Yazar, ilköğretim, Lise, Ön lisans ve Lisans Mezunları Herkes Başvuruda Bulanabilmekte..

Aşağıda sıralamış olduğumuz her ilanın şartları ayrı ayrı olup şartları farklıdır. Sıralamış olduğumuz ilanlara ( Okur yazar olması, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans ) mezunları başvura bilmektedir.

Emir Taşımacılıkta çalıştırılmak üzere 1 kişi deneyimli yolcu taşıma şoförü alınacaktır. İlana Ardahan İli ve İlçelerinde ikamet edenler arasından seçilecektir. En az ilköğretim mezunu tam gün çalışma şekline uygun kadın ve erkek adaylar arasından alımlar gerçekleştirilecektir. Bu ilana başvurmak için ilan no: 00003655928 iş-kur ilan numarası ile başvuruda bulunabilirler.

Avşar Otomotiv’de 1 kişi deneyimli yük taşımacılığında çalıştırılmak üzere şoför alınacaktır. İlana Ardahan ilinde veya ilçelerinde ikamet edenler seçilecek olup en az ilköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır. Çalışma tam gün ve süreli olup ilana başvuracak adaylar, ilan no: 00003656173 iş-kur ilan numarası ile başvurusunu gerçekleştireceklerdir.

Durmuş Ölmez Temizlik şirketinde temizlik görevlisi olarak 1 kişi deneyimli en az ilköğretim mezunu temizlik beden işçisi alınacak. Bu ilana Ardahan ili Hanak ilçesinde ikamet edenler tercihen olup ilana başvuruda bulunmak isteyen kadın veya erkek adaylar, ilan no: 00003660426 iş-kur numarası ile başvuruda buluna bileceklerdir.

Müzeyyen Çiftçi özel ilamda yayınlanan bilgilere göre 1 kişi Büro işçisi olarak alınacaktır. İlana göre ikamet belirtilmemiş olup mezuniyette aynı keza belirtilmemiştir. İlan detaylarını adaylar iş-kura başvuru esnasında kurum tarafından bilgilendirileceklerdir. İşyeri adresi Ardahan Merkez olarak belirtilmiştir. İlan no: 00003640325 numara ile başvuru yapa bilirler.

Yıldız’san İnşaat Demir Doğrama (Vargin Yıldız) çalışmak isteyen 2 kişi kaynakçı (oksijen ve elektrik) alınacaktır. İkamet ve mezuniyet belirtilmemiş olup ilana başvuracak adaylar için iş yeri adresi Ardahan Sanayi Sitesinde olup ilan no: 00003656031iş-kur nolu numara ile başvuruda buluna bilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.