Artvin İş İlanları Kariyer 30 Personel Alımı

Artvin İş İlanları Kariyer 30 Personel Alımı

Artvin İş İlanları Kariyer Bölümünden Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sizler için Bir Bir Hazırlayarak Bir Araya Getirdik. İlanları Devam Eden 30 Kişilik İstihdam Şartları ve Detayları ile Yazılı. Okur yazar, İlköğretim, Lise, Ön lisans ve Lisans Mezunu

Aşağıda sıra ile Kurumlar ve Özel Sektör istihdamları yer almakta olup hepsinin ayrı ayrı şartları ve başvuru numaraları bulunmaktadır.

TEİAŞ Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından 4 kişi Elektrik Teknisyeni alınacak. Kamuda çalıştırılacak olan personel lise ve dengi okul mezunu olma ve Elektrik bölümlerinden mezun olma şartına bağlanmaktadır. Kamu personeli seçme sınavından KPSS sınavı KPSSP94 sınav türünden en az 60 puan almış olması gerekmekte olup Artvin Merkez 14 Bölge Müdürlüğünde görev yapacaktır. Adaylar 00003654181 nolu iş-kur numaralı ilana başvuru yapabileceklerdir.

Mecit Kuru özel ilanlar sayfasında yayınlayan iş-kur 5 kişi sıvacı istihdam edileceğini duyurdu. Buna göre başvuracak adaylar ilköğretim mezunu olma şartının yanı sıra Ardanuç, Arhavi ve Artvin Merkezde ikamet etmesi gerekmekte. Ancak Borçka, Hopa, Şavşat, Yusufeli ve Murgul ilçelerinde başvuruda bulunan adaylarda alınacaktır. Adaylar 00003610108 numaralı iş-kur üzerinden başvuru yapabilecek.

Artrium Turizm Grand Otelde çalıştırılmak üzere alanında deneyimli tecrübeli 2 kişi erkek aşçı alınacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar en az ortaöğretim (Lise ) Mezunu olma şartının yanı sıra Artvin Merkezde ikamet etme zorunluluğu bulunmaktadır. İlana başvuracak adaylar 00003656795 nolu iş-kur ilan numarası ile giriş yapılacaktır. Bunun yanı sıra resepsiyon görevlisi 3 erkek alınacağını ve ön lisans mezunu olma şartının yanı sıra müracaatlar şahsen kabul edilecek olup 00003656684 numaralı iş-kur üzerinden de kabul edilecektir.

Ayrıca Artrium Turizm Grand Otelde 3 erkek bel boy’a ihtiyaç duyulmakta olup en az ilköğretim mezunları başvuruda bulunacaklar. Bagaj taşıyıcısı olarak görev yapacak bel boylar Artvin Merkezde ikamet etmekte olup adaylar 00003656739 nolu iş-kur üzerinden başvuruları kabul edilecektir.

Artrium Turizm garson servis elamanı ihtiyacı için 5 kişi erkek işçi alınacak. Alınacak 5 personel Grand Otelde çalıştırılacak olup en az ilköğretim mezunu olma şartının yanı sıra müracaatlar şahsen Otelin Muhasebe Müdürü Ahmet Bey tarafından alınacaktır. İş ilan numarası ile başvuruda bulunacak adaylar için ise 00003656719 nolu iş-kur numarası ile başvuruları alınacak. Artrium AVM’ de çalıştırılmak üzere bayan 3 kişi alınacak olup ilköğretim mezunu şartı aranmaktadır. Başvurular AVM Müdürlüğünde Murat bey e yapılacağı gibi 00003637788 nolu iş-kur numarası ile başvuru yapılabilir.

Yağız İnşaat Nakliyat Orman Ürünlerinde çalıştırılmak üzere toplamda marangoz işçisi olarak 5 kişi alınacak olup en az ilköğretim mezunu olma şartı aranmakta. Arhavi de kurulacak olan yeni atölyede çalıştırılacak olan işçiler 00003643171 nolu iş-kur üzerinden başvuruları alınacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.