Artvin Özel İdare Personel Alımı Mayıs 2017

Artvin Özel İdare Personel Alımı Mayıs 2017

Artvin Özel İdare Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım ilanı 23 Mayıs 2017 de yayınladı. Alınacak Personel Artvin’e istihdam edileceği açıklandı. Başvurular başlamış olup 01 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Artvin İl Özel İdare Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Beden işçisi (Genel) olarak istihdam edileceği açıklandı. KPSS şartı aranmayan ilana en az ilkokul ve en çok Lise mezunlar başvurabilecekler. Başvurular başlamış olup 01 Haziran 2017 de sona erecektir.

Artvin İl Özel İdaresi Müdürlüğü Sözleşmeli 1 kişi beden işçisi için şartlar: En az ilkokul en çok Lise mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003789409 numarası ile internetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 01 Haziran 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 12 Haziran 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 12: 00 saatleri arasında Artvin İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda Yapılacak. 01 Haziran 2017 Tarihine Kadar İstenen Belgeyi Artvin Özel idare Müdürlüğüne Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı, Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecek.

Başvuracak adaylar Artvin İl Özel İdare Müdürlüğüne istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu ENGELLİ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 01 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.