ASDEP Alımları Sürüyor 42 Personel Alımı

ASDEP Alımları Sürüyor 42 Personel Alımı

ASDEP Alımları devam etmektedir. Son yapılan ilanda Danışma Yönlendirme Elemanı ASDEP Görevlisi olarak 42 alım ilanı yayınlandı. Başvuracaklar KPSS 2015 VE 2016 Yılları 60 puan olan adaylar başvuru bilecekler.

Alınacak Personel Adana' ya istihdam edilecektir. Başvurular başlamıştır şartları taşıyan adaylar 22 Mart 2017 tarihi mesai bitimine kadar istenilen belgeler ve başvuru formunu eksiksiz doldurarak, İl Müdürlüğü aşağıda belirtilen açık adresine Şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracaklarda aranan şartlar: Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji bölümü, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışman, Aile ve Tüketici Bilimleri bölüm mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olan, ÖSYM tarafından 2015 ve 2016 (lisans) yıllarında yapılan, Kamu Personeli Seçme Sınavlarında (KPSS), KPSS P3 puan türünden en az 60 (altmış) puan alan kişiler başvuru yapabilecekler.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Askerlik durumu itibari ile askerlikle ilgisi bulunmayan veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 2017 yılı sonuna kadar erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olan veya Askerlik terhis belgesi (Aralık 2017), Sağlık Raporu Tek Hekimden, Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi bölümü, Rehberlik bölümü ve Psikolojik Danışman bölünü, Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümlerinden en az lisans mezunu olmak, Diploma Aslı ve Fotokopisi, 2015 veya 2016 KPSS Sonuç Belgesi, 2 Adet vesikalık fotoğraf, EDevletten Diploma çıktı Belgesi olması gerekmektedir.

Müracaat aşamasında Adana İlinde ikamet etme zorunluluğu yoktur. Başvuracak aday için adres Adana İli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Kenan Evren Bulv. Toros Mah. 78029 Sokak No:3 Çukurova /ADANA

Aile ve bireylerin sosyal yardım ve sosyal hizmetlere olan ihtiyaçlarının ayrıştırılması, ihtiyaca göre sosyal yardım ve sosyal hizmet çeşitlerinin planlanması ve hayata geçirilmesi, gerektiğinde diğer kamu hizmetlerinden yararlanılmasının sağlanması, sürecin tüm aşamalarında rehberlik ve danışmanlık hizmet kalitesinin sunulması ile olay takibi ve bu suretle yaşam koşullarının iyileştirilmesini amaçlayan bir program olan Aile Sosyal Destek Programı’na (ASDEP) ilişkin Aile Sosyal Destek Programı’nı ASDEP’i aşamalı olarak hayata geçirmek için Adana Danışma Yönlendirme Elemanı ASDEP Görevlisi olarak 42 personel istihdam edilecektir.

ASDEP programları kapsamında diğer iller ve bakanlık alım ilanları açıklanmaya devam edeceklerdir. Bu ilanlar yayınlandığı zaman siz değerli takipçilerimiz ile paylaşılacaktır.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.