ASDEP Konya Açıktan Atama ile 26 Memur Alımı

ASDEP Konya Açıktan Atama ile 26 Memur Alımı

ASDEP Alımları devam etmektedir. Son yapılan ilanda Danışma Yönlendirme Elemanı ASDEP elemanı olarak 26 alım ilanı yayınlandı. Başvuracaklar KPSS 2015 ve 2016 Yılları 60 puan olan adaylar başvuru bilecekler.

Alınacak Personeller Konya iline istihdam edilecektir. Başvurular 22 Mart 2017 de başlamış olup şartları taşıyan adaylar 07 Nisan 2017  tarihi mesai bitimine kadar istenilen belgeler ve başvuru formunu eksiksiz doldurarak, İl Müdürlüğü aşağıda belirtilen açık adresine Şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracaklarda aranan şartlar: Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki öğretim kurumların en az lisans düzeyinde mezun olan, ÖSYM tarafından 2015 ve 2016 (lisans) yıllarında yapılan, Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS), KPSSP3 puan türünden 60 (altmış) puan alan kişiler başvuru yapabilecekler.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Adli Sicil belgesi, askerlikle ilgisi bulunmayan veya muvazzaflık hizmetini yapmış veya 2017 yılı sonuna kadar erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olan veya Askerlik terhis belgesi olması gerekmektedir.

Ayrıca Sağlık Raporu, Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümlerinden en az lisans mezunu olmak, Diploma Aslı ve Fotokopisi, 2015 veya 2016 KPSS Sonuç Belgesi, 2 Adet vesikalık fotoğraf, E-Devletten Diploma Sorgulama Belgesi olması gereklidir.

Müracaat aşamasında Konya İlinde ikamet etme zorunluluğu yoktur. Başvuracak aday için adres Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Öğretmenevleri Mah. Larende Cd. No:13 Meram / KONYA adresine şahsen yapabilirler.

Aile ve bireylerin sosyal yardımlar hizmetlere olan ihtiyaçlarının tespiti, ihtiyaca göre sosyal yardım ve hizmet modellerinin planlanması ve uygulanması, gerektiğinde taktirde diğer kamu hizmetleri yararlanılmasının sağlanması, sürecin tüm aşamalarında rehberlik ve danışmanlık hizmetlerinin sunulması ile takibi ve bu suretle yaşam koşulların düzeltilmesi amaçlayan bir program olan Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) ilişkin Aile Sosyal Destek Programı aşamalı olarak hayata geçirmek için Konya Danışma Yönlendirme Elemanı ASDEP Görevlisi olarak 26 personel istihdam edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.