ASELSAN Mayıs Ayı KPSS’siz Personel Alımları İnternet Başvuruları Başladı

ASELSAN Mayıs Ayı KPSS’siz Personel Alımları İnternet Başvuruları Başladı

2021 Mayıs ayı Aselsan personel alımı internet başvuru süreci başladı. ASELSAN’da istihdam sürecine katılmak için KPSS şartı bulunmamaktadır. Aselsan personel alımları online olarak yapılabilecek. Aselsan personel alımı süreci ve detaylar haberimizde.

2021 yılı Mayıs ayı kapsamında ASELSAN’a personel alımları için başvuru süreci başladı. Online olarak Mayıs ayı KPSS şartsız personel alımları kapsamında ASELSAN iş ilanına başvurular alınıyor. Aselsan’da Mayıs ayı yeni personel alımlarına başvuru yapmak için KPSS şartı istenmiyor. ASELSAN Mayıs ayı personel alımları internet başvuruları için genel ve özel şartlara dair detayları bu yazımızda hazırladık.

2021 Mayıs Ayı ASELSAN İş Başvuruları Başladı

Aselsan’da Mayıs ayı itibarıyla başvuru yapılabilecek iş alanları açıklandı. ASELSAN’a başvurular 1 Mayıs 2021 itibarıyla online olarak yapılabilecek. ASELSAN iş başvuruları Kıbrıs İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi bünyesinde yapılabilecek.

ASELSAM 2021 Mayıs Ayı Başvuru Süreci

Aselsan personel alımı için adaylar online olarak başvurularını haberimizin en altında yer alan iş başvuru ekranından “çevrimiçi” olarak başvuru formunu doldurarak yapabileceklerdir. Adaylar Aselsan kariyer internet sitesinde bireysel üye kaydı yaparak süreci tamamlayabilirler.

ASELSAN İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mayıs ayı iş ilanları kapsamında adayların Aselsan iş başvuru ekranı üzerinden kayıtlarını yapabilmeleri için aktif olarak kullanılan bir elektronik posta “e-mail” adresine sahip olmaları gerekiyor. Ardından ASELSAN iş başvurusu için adaylar T.C. kimlik numarası ile gerekli başvuru kaydını kolylıkla tamamlayabileceklerdir.

ASELSAN personel Alımı Mezuniyet Şartı

Adayların Aselsan iş ilanına başvurularını Kıbrıs İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi’nde çalışmak ve ileri araştırma faaliyetlerinde görevlendirilmek için yapabilecekler. Aselsan’a mühendis alımı başvuru mezuniyet şartları şunlardır:

Adayların Elektrik veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Haberleşme veya Mikrodalga konularında Yüksek Lisans ya da Doktora yapmış olanlar Aselsan iş başvurusunu yapabilirler.

Genel Şartlar

Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, RF/Mikrodalga tasarımın yapıtaşlarını oluşturan konuların herhangi birisinde veya birkaçında bilgi sahip olan, Aktif/pasif RF/MW malzemelerle ilgili detaylı bilgi birikimine sahip olan, RF/MW tasarımla ilgili benzetim programlarını (ADS v.b.) kullanabilen, RF/MW ölçüm ve tasarım tekniklerini kullanabilen adaylar Mart ayı personel alımına başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru Ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.