Atabey Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Atabey Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Atabey Sulaması Sulama Birliği Başkanlığınca Devlet Personel Başkanlığında duyuruya çıktı. Yapılan duyuruya göre 10 Kişi geçici Sulama işçisi olarak alınacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar 10 Nisan 2017 tarihinde sona ermektedir…

Devlet Personel Başkanlığınca yayımlanan duyuruya göre Atabey Sulama Birliği Bünyesinde Çalıştırılmak üzere 10 kişi personel işçi alınacaktır.

Alınacak personeller 31 Mart 2017 tarihinden 10 Nisan 2017 tarihleri arası başvurular alınacak olup 13 Nisan 2017 tarihi itibari ile başvuran adaylar arasında kura çekimi yapılacaktır.

Başvurular İŞKUR üzerinden olup iş arayan adaylar Sulama Birliği Başkanlığının hizmet sahası içerisinde bulunan İslam köy,  Harmanören köyü ve Büyükgökeli köylerinde istihdam edileceğini duyurdu.

Başvuracak adaylar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, İş Kanununa göre çalışma vasfı taşıyor olma, en az ilköğretim mezunu ve üstü mezun olmak gerekmektedir.

Ayrıca alınacak personeller Atabey Sulama Birliği Başkanlığının kurum içi yönetmelik ve kıstaslarına uyma ve uyum sağlayanlar tercih edilecektir.

Başvuracak adaylar sorumluluk alacak ve programlar dahilinde çalışacak kurumun içtihatlarına uygun davranışlar sergilemenin yanı sıra deneyimli personeller tercih edilmektedir.

İlana ulaşmak için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.