Ataköy Belediyesi İşçi Alımı

Ataköy Belediyesi İşçi Alımı

Ataköy Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak açıklandı. Başvurular 21 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Tokat Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak açıklandı. Başvurular 21 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Ataköy Tokat Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi İş makine operatörü, 1 kişi Kaloriferci, 1 kişi Muhasip şoför, 1 kişi Tıbbi atık toplama şoför ve 1 kişi Yangın ilk müdehale görevlisi olarak toplam 5 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı.

1 Kişi Kaloriferci için şartlar: Kalorifer ateşcisi (katı sıvı) belgesine sahip olması, ilkokul mezunu olması, Erkek olması, Öz geçmişi ve Yangın kentsel arama kurtarma eğitim sertifikalı olması, Meslekle ilgili 3 yıldeneyim olması ve Tehlikeli çok tehlikeli işlerde makine bakım ve onarımcısı belgesine sahip olması gerekmektedir.

1 Kişi İş Makine Operatörü için şartlar: Beko Loder operatörü (Kazıyıcı Yükleyici) Sürücü Belgesi E,D ve G sınıfı Sürücü belgeli olması, Ortaokul mezunu olması, Erkek olması, Öz geçmişi ve Yangın kentsel arama kurtarma eğitim sertifikalı olması gerekmektedir. Tokat iş ilanları kariyer.

1 Kişi Muhasip şoför için şartlar: Sürücü Belgesi B sınıfı Sürücü belgeli olması, ilkokul mezunu olması, Erkek olması, Öz geçmişi ve Yangın kentsel arama kurtarma eğitim sertifikalı olması gerekmektedir.

1 Kişi Tıbbi atık toplama ve taşıma kamyon şoförü için şartlar: Sürücü Belgesi E sınıfı Sürücü belgeli olması, İlkokul mezunu olması, Erkek olması, Öz geçmişi ve Mesleğiyle ilgili çalışmış olma şartı mevcuttur.

1 Kişi Yangın ilk müdahale için şartlar: Sürücü Belgesi B sınıfı Sürücü belgeli olması, İlkokul mezunu olması, Erkek olması, Öz geçmişi, Yangın kentsel arama kurtarma eğitim sertifikalı olması ve Mesleğiyle ilgili daha önce çalıştığını gösterir belgesi olması gerekmektedir.

Başvurular Tokat Çalışma İş Kurumu tarafından ve Belediye tarafından Sağlanacaktır. Adaylar yukarıdaki istenilen belgeleri göndermeleri ya da belgelerle birlikte müracaatların da noter huzurunda kura çekimine tabi tutulacaktır. Kura çekimi sonucu seçilen adaylar mülakat sınavına tabi tutulacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum