Atatürk Üniversitesi En Az Lise Mezunu 117 Memur Alımı

Atatürk Üniversitesi En Az Lise Mezunu 117 Memur Alımı

Erzurum Atatürk Üniversitesi tarafından 24 Temmuz 2017 tarihinde 117 memur alım ilanı yayınlandı. İlan için başvurular 24 Temmuz 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 7 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. İlana en az lise mezunu adaylar başvuru yapabile

Atatürk Üniversitesi tarafından 24 Temmuz 2017 tarihinde 105 hemşire, 2 anestezi teknikeri, 1 acil tıp teknikeri, 1 radyoloji teknikeri, 1 laboratuvar teknikeri, 2 fizyoterapist, 4 eczacı ve 1 psikolog olmak üzere toplamda 117 memur alım ilanı yayınladı.

Başvurular 24 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak olup 7 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü’ne başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru için gerekli belgeler; nüfus cüzdan fotokopisi, diploma/ geçici mezuniyet belgesi fotokopisi, ilgili 2016 KPSS sonuç belgesi, başvuru formu, adli sicil kaydı, SGK Hizmet Cetveli veya 657’ye tabi çalışanlar için onaylı hizmet cetveli olarak belirtilmiştir.

75 Hemşire alımı için: Adayların hemşirelik bölümü ortaöğretim programından mezun olmaları gerekmektedir. Üçüncü basamak sağlık kurumlarında alınacak kadroya göre en az 1 yıl çalışmış olmak ve bu çalışmışlığını ilgili kurumca ve SGK sigorta belgesi ile belgelendirmek şartı yer almaktadır.

5 Tekniker alımı için: Adayların başvuru yapacağı kadroya göre anestezi, ilk ve acil yardım bölümü, tıbbi görüntüleme teknikeri, tıbbi laboratuvar teknikeri bölümü gibi ön lisans bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Üçüncü basamak sağlık kurumlarında en az 1 yıl çalışmış olma şartı tekniker alımlarında da yer almaktadır.

30 Hemşire alım için: Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak gerekmektedir.

2 Fizyoterapist/ 4 Eczacı/ 1 Psikolog alımı için: Fizyoterapi ve rehabilitasyonu bölümü/ Eczacılık bölümü/ Psikoloji bölümü lisans mezunu olmak şartı yer almaktadır.

Adaylar mezuniyetine göre lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSS P3 puanı, ön lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSS P93 puanı ve meslek lisesi mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSS P94 puanları esas alınacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum