Atatürk Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Atatürk Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Atatürk Üniversitesi Kamu Personel Alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar için 22 Kasım 2016 başlayıp 06 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır.

Erzurum Atarürk Üniversite Hukuk Müşavirliğinde istihdam edilmek üzere Yükseköğretim Kurumları Hukuk Müşavirliği ve Avukatlık Giriş Sınavı ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre münhal bulunan 2 (iki) kişi Avukat kadrosuna sınavla atama yapılacaktır. Erzurum iş ilanları kariyer.

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü Kamu Personeli Avukat Alım ilanı yayınladı. Üniversiteye alınacak personel için şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış KPSS P3 puan türünden, en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak. Hukuk fakültesi mezunu olmak ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması ve Avukat kadrosu için başvuru tarihinin son günü itibariyle avukatlık ruhsatnamesine sahip olması ve 2 Yıl iş deneyimi olması gerekmektedir.

Başvuru için gereken belgeler: Başvuru Formu Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı internet adresinden temin edilip doldurulacak, Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı örneği (eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesinin onaylı örneği), Üç adet vesikalık fotoğraf. KPSS (B) sonuç belgesinin barkotlu bilgisayar çıktısı, Özgeçmiş, Avukatlık ruhsatnamesinin onaylı örneği ve İş deneyim Belgesi olması gerekmektedir.

Başvuru şekli ve yeri: Belgeler son başvuru tarihinin mesai bitimine kadar kuruma teslim edilmesi şarttır. Bu belgeler aslı ibraz edilmek kaydıyla Üniversitenin Personel Daire Başkanlığınca da onaylanabilir. Başvurular Üniversite Personel Dairesi Başkanlığına 22 Kasım 2016 ile 06 Aralık 2016 tarihleri arasında şahsen veya posta ile yapılacaktır. Posta ile yapılacak başvurularda evrakların resmi kurumlarca onaylı olması gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurularda, istenilen belgelerin son başvuru tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına (Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binasına) ulaşmış olması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.