Aydın Belediyesi Daimi Güvenlik ve Personel Alımları

Aydın Belediyesi Daimi Güvenlik ve Personel Alımları

Aydın İli Belediye Başkanlığınca İŞKUR’da yayınlanan ilanda en az Lise mezunlarından olmak üzere daimi kadroda KPSS ve Üst yaş sınırı olmaksızın Özel Güvenlik Görevlisi ve Personel alımı yapılacağı belirtiliyor.

İŞKUR üzerinde yayınlanan ilanda Aydın İli Kuşadası Belediye Başkanlığı Personel A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda en az Lise mezunu KPSS ve Üst yaş sınırı olmadan 7 Özel Güvenlik Görevlisi ve Destek Personelleri alımı yapılacağı açıklandı.

Adaylar için başvuru zamanı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 29 Mart 2021 tarihine kadar (29 Mart dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine (Cumhuriyet Mah. İsmet İnönü Bulv. Ege İş Hanı Apt. No:83/12 Kuşadası/Aydın) şahsen yapacaklardır.

Özel Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler (5 personel)

Takım çalışmasına yatkın ve vardiyalı çalışabilecek, Tercihen iş deneyimini belgeleyebilecek olmak, Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak, En az Lise mezunu olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Destek Personeli (Eğitmen) için aranan nitelikler (1 personel)

Üniversitelerin Türk dili ve Edebiyatı Öğretmenliği veya Türk dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olmak, MS ofis programlarını etkin kullanabiliyor olmak, Tercihen iş deneyimine sahip olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Destek Personeli (Dış İlişkiler) için aranan nitelikler (1 personel)

Takım çalışmasına yatkın olmak, Üniversitelerin Uluslararası İlişkiler vb. bölümlerinden mezun olmak, Tercihen Yüksek Lisans yapmış olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, Tercihen AB ve Uluslararası hibe projeleri konusunda deneyimli olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.
 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.