Aydın Belediyesi Kamu İşşci Alımı

Aydın Belediyesi Kamu İşşci Alımı

Aydın Belediyesi 02 Mayıs 2017 Tarihinde Kamu İşçisi Alım İlanı Yayınlandı. İş İlanına Başvurmak İsteyen Adaylar için Başvurular başlamış olup son Başvuru Tarihi 11 Mayıs 2017 Perşembe Olarak Bildirildi. Durumunuza uyan İş alımlarına Başvurabilirsiniz. İş

Aydın Nazilli Belediyesi Yayınlanan İlana Göre Alınacak 1 Personelin İlköğretim Okul mezunu Olması ayrıca Kişisel Gelişim, Bilgisayar Programcılığı Sertifikalarına Sahip olması ve İşaret Dilini Biliyor olması gerekmektedir. Ayrıca KPSS şartı yoktur. Alınacak personel İşaret Dili Tercümanı olarak istihdam edilecektir.

İşin niteliği gereği MEB onaylı İşaret Dili kurs sertifikasına sahip olmak ve de Ayrıca Bilgisayar Programcılığı İşletmeni MEB onaylı kurs sertifikasına sahip olup işyerinde bilgisayar programcısı olarak çalışmış olduğunu SGK hizmet dökümü belgesi ile belgelendirmesi gerekmektedir. şartlara durumu uyan adaylar 11 Mayıs 2017 Tarihine kadar işkur  internet adresi üzerinden İş İlan No (00003745783) ile başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.  İş talebine başvuru yapan ve listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Durumlarını belgeleyemeyen veya yanlış belgeleyen listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Talebe durumu uyup başvuran ve (adayların tamamı) nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Adaylara yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında tüm başvuruların noter kurasına alınarak açık iş sayısının 3 katı asil, yine açık iş sayısının 3 katı yedek noter kurası çekilmek suretiyle mevzuat kapsamında alım gerçekleştirilecektir. Noter Kura Yeri  Nazilli Belediye Başkanlığı Hizmet Binası olup Noter Kura Tarihi : 18 Mayıs 2017 Kura Çekimi Saati : 10.00 ile 11.00 arasıdır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının Eski Hükümlü TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan) taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Talebe durumu uyup başvuru yapan adaylar talep için istenilen belgeleri noter kura çekilişi tarihi olan 18 Mayıs 2017 tarihinden önce Nazilli Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne teslim etmek zorundadır. (Posta, kargo, mail vb. şekilde gönderilen evraklar kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.