Aydın Koçarlı Bağarası Sulama Birliği 1 Kamu İşçisi Alımı

Aydın Koçarlı Bağarası Sulama Birliği 1 Kamu İşçisi Alımı

Koçarlı Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı işçi alım ilanı 26 Temmuz 2017 Çarşamba tarihinde yayınlandı. Başvurular, 26 Temmuz 2017 Çarşamba tarihi itibariyle başlamış olup 4 Ağustos 2017 Cuma tarihinde sona erecektir. Nezaretçi Ve Ustabaşı (Su İstihsal V

Koçarlı Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı 26 Temmuz 2017 Çarşamba tarihinde personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Nezaretçi Ve Ustabaşı (Su İstihsal Ve Dağıtımı) olarak istihdam edileceği belirtildi.

 Başvuracak adaylar ilanda belirtilen iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri üzerinden başvurularını yapabilirler.

 İlana başvurmak için, 00003925119 iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesine veya Aydin Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne 4 Ağustos 2017 Cuma tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

1 Nezaretçi Ve Ustabaşı (Su İstihsal Ve Dağıtımı) alımı için adaylarda aranan şartlar: Başvuru yapacak adayların en fazla lise mezunu olması gerekmektedir.

İstihdam edilen personele asgari ücret verilecek ve sigortası yatırılacaktır. İlanda ikamet şartı olup ikamet şu şekilde belirtilmiştir: Aydın / Koçarlı olarak belirtilmiştir.

İşe alımlar kura ile gerçekleşip kura bilgileri şu şekilde verilmiştir: Koçarlı Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı Hizmet Binası 15 Ağustos 2017 saat 10.00 – 11.00 arasında gerçekleşecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.