Aydın Koçarlı Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı 2017

Aydın Koçarlı Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı 2017

Aydın Koçarlı Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı işçi alacağını duyurdu. Başvuru son tarihi 17 Şubat 2017 olarak belirtilmiştir. Noter huzurunda çekilecek olan kura ile belirlenecek olan alıma 6 kişi istihdam edilecektir. Haberin Detayında.

6 kişi alım İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00003585495 numarası ile başvuracak olup son başvuru tarihi 17 Şubat 2017 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlar da başvurabilir. İş kur profil statüsü aktif olmayanlar iş başvurusunda bulunamazlar.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 23 Şubat 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11:00 arasında Aydın Koçarlı Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı Hizmet Binası Toplantı Salonunda Yapılacak. 22 Şubat 2017 tarihine Kadar İstenen Belgeyi teslim edilmesi gerekmektedir.

Taleple ilgili olarak geçici/daimi işçi alımları 09 Ağustos 2009 tarih ve 27314 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan ve 01 Eylül 2009 tarihinde yürürlüğe giren, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında tüm başvurular noter kurasına alınarak açık iş sayısının 3 katı asil, açık iş sayısının 3 katı yedek noter kurası çekilmek suretiyle mevzuat kapsamında alımlar gerçekleştirilecektir.

Nezaretçi ve Ustabaşı (Su İstihsal ve Dağıtımı) 6 kişi işçide aranacak şartlar : En Az İlkokul en çok Lisans mezunu olması gerekmektedir. Çalışma adresi Koçarlı Sulama Birliği Sulama Sahası ve Aydın İli Koçarlı Bağarası İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır. Aydın iş ilanları kariyer.

Bu kapsamda müracaat eden adayların tamamı düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı, Kura veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

İlana başvuracak adaylar iş kur iş ilan numarası ile 17 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.