Aydın Kuşadası Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 1

Aydın Kuşadası Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 1

Aydın Kuşadası Öğrenmenevi tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Geçici tam süreli olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 06 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir.

Aydın Kuşadası Öğrenmenevi' ne personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Bulaşıkcı (stevard) ünvanıyla kamu işçisi olarak Geçici tam süreli süreyle istihdam edileceği açıklandı. İşyerine ismi bildirilen kişilere mevzuat çerçevesinde noterce asil olarak ismi çekilenlere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Aydın Kuşadası Öğretmenevi Akşam sanat Okulu Müdürlüğü tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvurular 06 Ekim 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır. Bulaşıkcı (stevard) alımı için : Başvuracak adaylar ilk öğretim mezunu olmak, kpss şartı aranmamakta, ikamet şartı aranmamaktadır.Aydın iş ilanları kariyer.

Kuşadası Öğretmenevi Müdürlüğün'ce işe alınacak işçiye talebi veren öğretmenevi tarafından kalma yeri temin edilmeyecektir. Alınacak personele kurumca sağlanacak olanaklar şöyle; Asgari  ücret + Yemek + SSK olarak belirlenen iş için kura çekimi noter huzurunda 17 Ekim 2016 çekilecektir.

İlana başvuracak adayların 00003403713 iş ilan no ile Kuşadası Öğretmenevi ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 06 Ekim 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.