Aydın Nazilli SYDV 2 Memur Alımı

Aydın Nazilli SYDV 2 Memur Alımı

Aydın Nazilli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 2 memur alım ilanı yayınlandı. İlan için son başvuru tarihi 4 Ağustos 2017 olarak belirtilirken evrak son teslim tarihi 11 Ağustos 2017 olarak belirtildi. İstihdam edilen memur belirsiz süreli

Aydın Nazilli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 2 büro görevlisi alımı yayınlandı. İstihdam edilecek memurlar belirsiz süreli olarak çalıştırılacaktır.

İlana başvuru yapmak isteyen adayların Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden online olarak 4 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuruları kabul edilen adayların, istenilen belgeleri 11 Ağustos 2017 tarihine kadar Nazilli SYDV Başkanlığı’na teslim etmeleri istenmektedir.

2 Büro Memuru alımı için adayların yükseköğretim kurumlarının Siyasal Bilgiler, işletme, iktisat, iktisadi ve idari bilimler fakültesinin çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, maliye, kamu yönetimi, iktisat, işletme, uluslararası ilişkiler bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca sosyoloji, psikoloji, bilgi ve belge yönetimi, sosyal hizmetler bölümü, halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü mezunları da ilana başvuru yapabilmektedir.

Başvuru yapacak adaylarda aranan diğer özellikler; En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, ilan tarihinden önce Nazilli ilçesinde ikamet ediyor olmak, Microsoft Office programlarını iyi düzeye kullanabilmek, 2017 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı-Lisans düzeyinden en az 60 puan almış olmak gerekmektedir.

Nazilli SYDV Başkanlığı irtibat telefon numarası 0 (256) 313 16 16 olarak belirtilmiştir. Detaylı ilan bilgisine Nazilli Kaymakamlığı resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum