Aydın Sol Sahil Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Aydın Sol Sahil Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Sol Sahil Sulama Birliği Başkanlığı Aydın Nazilli işçi alacağını duyurdu. Başvuracak adaylar için başvuru son tarihi 23 Ocak 2017 olarak belirtilmiştir.

Nazilli Sol Sahil Sulama Birliği Başkanlığı Aydın işçi alacağını duyurdu. Başvuracak adaylar için başvuru son tarihi 23 Ocak 2017 olarak belirtilmiştir.

Aydın Sol Sulama Birliği işçi alımına başvuracak adaylarda aranan şartlar: Çiftçi (Tarla Ürünleri Zirai sulamacı) İşçisi olarak alınacak olup En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Önlisans mezunu olması gerekmektedir. Basınçlı Sulama Sistemleri sertifikası, İşin niteliği gereği işe alınacak işçiler arazi şartlarında birlik başkanlığı görev sahasında çalıştırılacaktır. Çalışma adresi Sulama Birliği Başkanlığı Sahası ve Aydın İli olarak belirtilmiştir.

Başvuru yapacaklar kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 15 Ocak 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11: 00 arasında Aydın Nazilli Sol Sulama birliği başkanlığında yapılacak. 23 Ocak 2017 Tarihine Kadar İstenen Belgeyi Sulama birliği başkanlığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Aydın iş ilanları kariyer.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00003551388 no ile başvuracak olup başvuru son tarihi 23 Ocak 2017 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlar da başvurabilir. İş kur profil statüsü aktif olmayanlar iş başvurusunda bulunamazlar.

Aydın Nazilli Sol Sulama Birliği İlanına başvuracak adaylar iş kur iş ilan no ile 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.