B Sınıfı Ehliyet Şartı ile Kadrolu Zabıta Memuru Alım İlanı Yayımlandı

B Sınıfı Ehliyet Şartı ile Kadrolu Zabıta Memuru Alım İlanı Yayımlandı

Kamu kurumları dahilinde gerçekleştirilmeye devam edilen memur alımı ilanların bir yenisi daha bugün eklendi ve 27 Şubat 2021 belediye personel alımı kapsamında kadrolu zabıta memuru alımı yapılacağı açıklandı. detaylar haberimizde…

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından ilan edilen istihdam duyurularında yer alan bilgilere göre; bugün itibari ile bir belediye daha personel alımı ilanı duyurdu. Resmi olarak kadrolu memur alımı statüsünde yapılacak olan istihdam detayları açıklandı.

Çankırı İş İlanları

Yerel yönetimler kategorisinden yayımlanan personel alımı için başvuru yapan adayların görev hakkı kazanması ile birlikte Çankırı ilinde ilçe belediyesi olarak hizmet veren Yaylakent Belediyesi tarafından görevlendirilecekleri açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Kadrolu memur alımı ilanı olarak duyurulan istihdam detaylarında yer alan bilgilere göre; sadece Zabıta Memuru alımları için görevlendirme yapılacaktır. Tek kişilik kontenjan için açılan istihdam süreci dahilinde adayların GİH sınıfına mensup olarak görevlendirilecekleri  ve 11. Dereceden kadrolu olarak hizmet verecekleri açıklandı.

Başvurular Henüz Başlamadı!

27 Şubat 2021 ilanı olarak yayımlanan zabıta memuru alımı duyurusu dahilinde yapılacak olan başvuru işlemleri Nisan ayında başlayacaktır.14 Nisan 2021 tarihinde başlayacak olan işlemler en geç 16 Nisan 2021 mesai sonuna kadar devam edecektir.

Sadece şahsen başvuru işlemleri dikkate alınacak olup; online ve posta yolu ile yapılacak olan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Şahsen yapılacak olan başvurular Yaylakent Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No:92 Orta/Çankırı adresinde gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları

Belediye Zabıta Memuru alımı için adaylardan talep edilen özel başvuru şartlarına göre; hem erkek hem de kadın adayların başvuruları kabul edilebilecektir.

KPSS sınavı için P3 puan türünden en az 60 puan almak şartının arandığı işlemler için eğitim şartları da ilan edilmiştir.

Herhangi bir Ön lisans programından mezun olmak şartının arandığı alımlar için ayrıca B sınıfı ehliyet sahibi olmak şartının arandığı bilgisi de ilan edilmektedir.

Özel başvuru şartları dahilinde erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda ise en az 1.60 metre boyunda olmak şartı aranırken; boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında artı, eksi 10 kg’den fazla fark olmamak şartının arandığı bilgisi açıklanmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum