Balıkesir Belediyesi 30 kamu işçisi başvuruları başlıyor

Balıkesir Belediyesi 30 kamu işçisi başvuruları başlıyor

Yerel yönetimler kapsamında yayımlanan personel alımları için güncel başvuru kılavuzları ilan ediliyor. Yayımlanan son ilana göre Balıkesir Belediyesi şirketi tarafından 30 kişilik kontenjan ile personel alımları yapılacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşlarında gerçekleştirilen kamu işçisi alımı ile kamu personeli alımı ilanları haricinde kurum dışı ilanlar olarak özellikle yerel yönetimlerin iştiraki şirketleri aracılığı istihdamlar yapılmaya devam ediyor.

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; Balıkesir iş ilanları kategorisinde yer alan belediye personel alımı için şirket üzerinden iki farklı duyuru metni ile toplamda 30 kişilik alım yapılacağı açıklanmaktadır.

Kurum Bilgileri

Adayların hak kazanmaları halinde Balıkesir Ayvalık Belediyesi sınırları içerisinde Güzel Ayvalık Gıda Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi aracılığı ile görevlendirilecekleri açıklanırken; unvan ve kontenjan bilgileri de ilan edildi.

balikesir1.jpgbalikesir2.jpg

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Yayımlanan başvuru kılavuzunda 29 kişilik ve ayrıca 1 kişilik olmak üzere toplamda 30 kişilik personel alımı yapılacaktır. Beden İşçisi unvanı ile yapılacak olan 29 kişilik kamu işçisi alımı haricinde tek kişilik kontenjan ile birlikte Engelli Personel Alımı yapılacağı bilgisi ilan edilmektedir.

Başvurular Bu Hafta Başlıyor

Kurum dışı ilanlar dahilinde yayımlanan Balıkesir Ayvalık personel alımı ve işçi alımı ilanı için başvuru süreci hakkında verilen bilgilere göre; 2 gün süre ile işlem yapmak mümkün olacaktır.

15 Ocak 2021 tarihinde başlayacak olan personel alımları için adayların 16 Ocak 2021 günü de dahil olmak üzere başvuru işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.

Kemalpaşa  Mahallesi Atatürk Bulvarı No:53 Ayvalık/Balıkesir adresinde yapılacak olan başvuruların irtibat telefon numarası başvuru kılavuzunda açıklanmaktadır.

İlan Detayları

İlgili personel alımı ilanları dahilinde görev yapacak olan adayların  geçici işçi alımı kapsamında görevlendirilecekleri açıklanmaktadır.

Herhangi bir şekilde başvuru şartı ve deneyim süresi ibaresi açıklanmayan başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre başvuru işlemleri şahsen yapılabilecektir.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum