Balıkesir Belediyesi 75 İşçi Alımı İş İlanları

Balıkesir Belediyesi 75 İşçi Alımı İş İlanları

Balıkesir Bandırma Belediye 75 İşçi Alım İş İlanları 28 Mart 2017 yayınladı. Alınacak Personel sayısı 75 kişi olarak açıklandı. Başvurular 06 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir. başvuracak adayların belirlenen tarihten önce başvurması gerek.

Bandırma Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Eski hükümlü, 6 kişi engelli ve 66 kişi normal olmak üzere Temizlik işçisi olmak üzere toplam 75 kişi alacağını açıkladı.

Normal olan 69 kişi için şartlar: Temizlik Elemanı olarak görev yapacak olup en az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003673648 ve 00003673593 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 06 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru gerekmektedir.

Eski Hükümlü 3 kişi için şartlar: Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) olarak görev yapacak olup en az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003673550 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 06 Nisan 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Engelli 6 kişi için şartlar: Temizlik işçisi olarak görev yapacak olup en az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003673670 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 06 Nisan 2017 tarihine kadar başvurmaları gerek.

Alınacak personel Kura çekimine tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 11 Nisan 2017 tarihinde Saat 14: 00 ile 15:00 arasında Erdek Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe (Deneyim), öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak aday Balıkesir Bandırma Erdek Belediyeye istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte Engelli, Eski hükümlü ve TMY olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 06 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.