Balıkesir Belediyesi İşçi Alımı

Balıkesir Belediyesi İşçi Alımı

Balıkesir Bandırma Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 22 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Bandırma Belediye Başkanlığı Engelli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Bahçe Bakım Elemanı (Park Bahçe ve Koruların Bakımı) olarak istihdam edileceği açıklandı.

Balıkesir Bandırma Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Bahçe Bakım Elemanı (Park Bahçe ve Koruların Bakımı) İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, Mesleki Eğitim Kurumlarından alınmış "Bahçecilik" mesleğinde (en az 216 saatlik) sertifika sahibi olması ve B sınıfı veya H sınıfı engelli ehliyeti sahibi olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003508542 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 22 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Gerekli şartları taşıyıp başvuru yapan adayların 28 Aralık 2016 tarihi mesai bitimine kadar istenen belgelerini Gönen Belediyesi'ne teslim etmesi gerekmektir. Başvurunun fazla olması durumunda 29 Aralık 2016 tarihinde saat 14:00'te Belediye Nikah Salonunda Noter kurası çekilecektir.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Balıkesir iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Balıkesir Bandırma Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu ‘Engelli’ olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 22 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum