Balıkesir Belediyesi Memur Alımı

Balıkesir Belediyesi Memur Alımı

Balıkesir Erdek Belediye Teknisyen, Ekonomist ve Mühendis Alım İş İlanları 04 Mayıs 2017 yayınladı. Alınacak Personel tek aşamalı sözlü sınav ile alınacaktır. Başvurular 05 Mayıs 2017 ile 11 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı Sözleşmeli personel alacağını 04 Mayıs 2017 de açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Teknisyen, 1 kişi Ekonomist ve 1 kişi Mühendis olmak üzere toplam 3 kişi alınacaktır. KPSS şartı aranmayan ilana Lise ve Lisans mezun adaylar 11 Mayıs 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Teknisyen 1 kişi için şartlar: Lise mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar 05 Mayıs 2017 ile 11 Mayıs 2017 tarihleri arasında Erdek belediye başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Ekonomist 1 kişi için şartlar: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren iktisat, Maliye, Bankacılık, Finans ve Ekonometri bölümü mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar 05 Mayıs 2017 ile 11 Mayıs 2017 tarihleri arasında Erdek belediye başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Mühendis 1 kişi için şartlar: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Çevre Mühendisliği bölümü mezunu olması gerek. Başvuracak Adaylar 05 Mayıs 2017 ile 11 Mayıs 2017 tarihleri arasında Erdek belediye başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Öğrenim durum belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Başvuru formu, Sağlık raporu, 6 adet vesikalık resim, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve adli sicil belgesi olması şart.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe (Deneyim), öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak aday Balıkesir Bandırma Erdek Belediyesine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar Şahsen başvuru yapacaklardır. Posta ve benzeri şeklindeki başvurular kabul edilmeyecektir.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.