Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kamu Memur Alımı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kamu Memur Alımı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kamu Personel Alım ilanı 09 Haziran 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 15 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmayan ilana Ön Lisans ve Lisans mezunlar başvurabilir.

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı 09 Haziran 2017 de daimi Kamu Memur ve Tekniker alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Tekniker, 1 kişi Grafiker ve 1 kişi Mühendis olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen özellikleri taşıyor ise Şahsen başvuracaklardır.

KPSS şartı aranmayan ilana adayların başvurabileceği Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı sözlü mülakatla tek aşamalı sınav ile Memur alınacaktır. Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz.

Adaydan istenen belgeler: Öğrenim durumunu gösterir belgesi aslı ve fotokopisi. T.C. Nüfus cüzdan fotokopisi, Özgeçmişi anlatan CV. Sağlık raporu ve 6 Adet vesikalık fotoğraf olması gerek. Askerlik durumu çıktısı, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil ve muaf olduğunu belirten belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecektir.

Tekniker 1 kişi için şartlar: Meslek Yüksek Okulu Önlisans Sebze üretim bölümü mezun olması gerek. Grafiker 1 kişi için şartlar: Meslek Yüksek Okulu Önlisans Grafik Tasarım bölümü mezun olması şart. Mühendis 1 Kişi için şartlar: 4 Yıllık Üniversitelerin Çevre mühendisliği bölümü mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların 15 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.