Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı İş İlanları

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı İş İlanları

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı İlkokul Mezun İşçi Alım ilanı 21 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 31 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar için KPSS şartı bulunmamaktadır.

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı 31 Temmuz 2017 de Temizlik İşçisi ve Greyder Operatörü alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Temizlik İççisi ve 2 kişi Greyder Operatörü Genel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 31 Temmuz 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 07 Ağustos 2017 tarihinde Saat 11:00 ile 12:00 arasında Balıkesir Bandırma Erdek Belediye Başkanlığı adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Greyder Operatörü Genel 2 kişi için şartlar: En az İlkokul mezun olması ve G Sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003915613 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 31 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Temizlik işçisi Genel 1 kişi için şartlar: En az İlkokul mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003915535 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 31 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 31 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.