Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı Kamu Personel Alımı

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı Kamu Personel Alımı

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı Memur Alım ilanı 06 Eylül 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 11 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak kişiler Şahsen müracaat etmeleri gerek posta yoluyla başvurular kabul edilmemektedir.

Erdek Belediye Başkanlığı 06 Eylül 2017 de Sözleşmeli Memur alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Genel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar başvuru formu doldurarak 11 Eylül 2017 tarihine kadar Şahsen başvuru yapılması gerek posta ve başka yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundalar.

Başvuracaklardan istenen bazı belgeler: Özgeçmiş metinlerindeki kısımlar; başvurulan pozisyon için belirlenen maddelere cevap olacak şekilde ilgili Aşağıda belirtilen madde ile aynı sırada ve aranan bilgi ve tecrübeler ise detaylandırılarak sunulacaktır. Özel şartlarda belirtilen tecrübeler için belge sunulması ya da tecrübelerin karşılandığının özgeçmişte belirtilmesi gerekmektedir. Aday özgeçmişini imzalayacaktır.

Alınacak Personel 1 kişi için şartlar: Erkek adaylar için askerlik ile ilgili terhis, muafiyet veya son başvuru tarihi itibariyle en az 2 (iki) yıl erteletmiş olmak kaydıyla ilişiği bulunmamak. Başvuracaklar Meslek Yüksek okulu Gıda Teknikerliği bölümü mezun olması gerek.

Başvuracaklarda istenen belgeler: Okul diploması veya geçici mezuniyet belgesinin fotokopisi. Başvurulan pozisyonlar için özel şartlarda istenilen sertifikalar ve nitelikleri gösteren belgelerin fotokopileri. Bu belgeler sınavla alınmış olmalıdır.

Alınacak kişi Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı’na istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Sözlü Mülakat tarihi 12 Eylül 2017 de saat 14:00 da belediye meclis salonunda yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.