Balıkesir Erdek Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Erdek Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 4 kişi olarak açıklandı. Başvurular 09 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Erdek Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Tekniker ünvanıyla, 1 kişi Veteriner Ünvanıyla ve 2 kişi mühendis ünvanıyla toplam 4 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel Tek Aşamalı Sözlü sınava tabi tutulacak olup sözlü sınav tarihi 12 Aralık 2016 olarak duyurulmuştur.

1 Kişi Tekniker için Adaylarda aranan şartlar: Meslek Yüksek Okulu Sebze Üretim Bölümü mezunu olması, görevini daima yapmasına bir engeli olmaması ve Erkek adaylar için askerliği tecil ettirmiş olması veya muaf olması gerekmektedir.

1 Kişi Veteriner için adaylarda aranan şartlar: 5 Yıllık Üniversitelerin Veterinerlik Fakültelerinden mezun olması ve Erkek adaylar için askerliği tecil ettirmiş olması veya muaf olması gerekmektedir.

2 Kişi Mühendis için adaylarda aranan şartlar: Fakülte veya 4 yıllık Ziraat Fakültesi Tarım Programı Bölümü mezunu, Fakülte veya 4 yıllık Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı bölümü mezunu olması ve Erkek adaylar için askerliği tecil ettirmiş olması veya muaf olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar için istenen belgeler ve başvuru şekli: Öğrenim Durumunu Gösterir belge, Nüfus cüzdan fotokopisi, Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru formu ( form kurumdan temin edilecektir), Sağlık Raporu (Devlet hastanelerinden alınacak heyet raporu), 6 adet vesikalık resim, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve adli sicil belgesi olması gerekmektedir. Balıkesir iş ilanları kariyer.

Adaylar 02 Aralık 2016 ile 09 Aralık 2016 tarihleri arasında Erdek Belediyesi Yazı işleri Müdürlüğüne şahsen müraacat etmeleri gerekmektedir. Posta yolu ve internet üzerinden yapılacak hertürlü başvuru kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.