Balıkesir Susurluk Belediye Başkanlığı Kamu İşçi Alımı

Balıkesir Susurluk Belediye Başkanlığı Kamu İşçi Alımı

Balıkesir Susurluk Belediye Başkanlığı Bay/Bayan Lise Mezun İşçi Alım ilanı 07 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 17 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS 60 puan şartı bulunmaktadır.

Balıkesir Susurluk Belediye Başkanlığı 07 Temmuz 2017 de Sözleşmeli Greyder Operatörü alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Genel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 17 Temmuz 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Greyder Operatörü Genel 1 kişi için şartlar: Lise mezun olması, KPSS P94 puan türünden 60 puanı bulunması, Greyder Mesleğinde 5 yıl çalışmış olması (Hizmet Dökümü ile belgelendirilecek) ve Sürücü Belgesi E ve G sınıfı ehliyetine sahip olmak gerek.

Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003885759 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 17 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Balıkesir Susurluk Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 17 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.