Bandırma Belediyesi Tekniker Alımı

Bandırma Belediyesi Tekniker Alımı

Balıkesir Bandırma Belediye Tekniker Alım İş İlanları 10 Mayıs 2017 yayınladı. Alınacak Personel tek aşamalı sözlü sınav ile alınacaktır. Başvurular 15 Mayıs 2017 ile 18 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Haberin devamında.

Balıkesir Bandırma Belediye Başkanlığı Sözleşmeli personel alacağını 10 Mayıs 2017 de açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 Tekniker alınacaktır. KPSS şartı aranmayan ilana Ön Lisans mezun adaylar 18 Mayıs 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Tekniker 1 kişi için şartlar: Ön Lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar 15 Mayıs 2017 ile 18 Mayıs 2017 tarihleri arasında Balıkesir Bandırma belediye başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Aşağıda bulunan link adresinde bütün şartlar ve ilgili bölümler yazmaktadır.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak. Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak. Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak şart.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Öğrenim durum belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Başvuru formu, Sağlık raporu, 2 adet vesikalık resim, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve adli sicil belgesi olması şart.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe (Deneyim), öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak aday Balıkesir Bandırma Belediyesine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar Şahsen başvuru yapacaklardır. Posta ve benzeri şeklindeki başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.