Bandırma Koyunculuk ve Araştırma Enstitüsü İşçi Alacak

Bandırma Koyunculuk ve Araştırma Enstitüsü İşçi Alacak

Balıkesir Bandırma Enstitüsü Lise mezunu işçi alım ilanı 27 Eylül 2017 de açıkladı. Başvuracaklar için başvuru başlamıştır.

Koyunculuk ve Araştırma Enstitüsü 3 kişi lise mezun işçi alımı yayınladı. Başvuracak adaylar iş kurumu üzerinden veya şahsen başvurularını 06 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapabilirler.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir).

Şoför Yolcu Taşıma 1 kişi için şartlar: Lise Mezun ve KPSS P94 60 puanı olan adaylar başvurabilir. Ayrıca E sınıfı ehliyetine sahip olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004029712 numara ile İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen veya İnternetten 06 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gerek.

Elektrikçi Genel 1 kişi için şartlar: Lise Elektrik, Elektrikçilik, Elektrik Tesisatçılığı ve Elektrik Elektronik Teknolojisi Mezun ve KPSS P94 60 puanı olan adaylar başvurabilir. Ayrıca Yüksek gelirim çalışma belgesine sahip olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004029827 numara ile İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen başvurulur.

Sıhhi Tesisatçı 1 kişi için şartlar: Lise Sıhhi tesisat teknolojisi mezun ve KPSS P94 60 puanı olan adaylar başvurabilir. Ayrıca Sıhhi tesisat usta belgesine sahip olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004029893 numara ile İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen mesai bitene kadar başvurmalıdır.

Alınacak personeller Marmara hayvancılık araştırma enstitü müdürlüğü Balıkesir adresine istihdam edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.