Banka Personeli Kadrolu Memur Alımı Online Başvuru Sona Eriyor

Banka Personeli Kadrolu Memur Alımı Online Başvuru Sona Eriyor

Türkiye İş Bankası Mayıs ayı memur personel alımı başvuruları bir ilan için tamamlanıyor. Banka personeli kadrolu memur alımı süreci, şartları ve gerekli tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası “MEMUR ALIMI” başvuru süreci 1 ilan için tamamlanıyor. 2022 Mayıs ayı banka personeli alımı başvuruları kapsamında İş Bankasına yeni ve güncel personel alımları bünyesinde İstanbul için memur alımı sona eriyor. İşte sürece dair İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladığımız haberimize dair tüm detaylar.

Türkiye İş Bankası memur alımı

İstanbul Avrupa Yakası için İŞ Bankası memur alımı yapıyor. Bankanın Avrupa Yakasındaki Şubelerde veya Genel Müdürlük Bölümlerinde görev yapacak personel alımları için süreç sona eriyor.

Kadrolu memur alımı başvuru genel şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak şartı var. Mezuniyet olarak haberimizin en altında yer alan tablodaki üniversite bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Ayrıca;

12 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2023 Haziran ayına kadar tecil ettirmiş olmak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak gerekiyor.

Öte yandan adayın daha önceden İş Bankası’nın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak şartı da var. İşte sürece dair detaylar.

İş Bankası memur alımı süreci

Adaylar başvurularını 12 Mayıs’a kadar tamamlamaları gerekiyor. Hemen aşağıdaki Türkiye İş Bankası memur alımı başvuru ekranı üzerinden gerekli süreci ve tüm detayları tamamlayabilirsiniz.

Memur (İstanbul Avrupa Yakası) alımı başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.