Bankaların Personel Alımları Kasım 2016

Bankaların Personel Alımları Kasım 2016

Kasım 2016 Akbank, Albaraka, Anadolu Bank, DenizBank, FinansBank, Garanti, Halkbank, HSBC, ING, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Turk Eximbank, Yapı Kredi, Vakıf Katılım Bankası , Ziraat Katılım Bankası bankaları personel alımı yapıyor.

Kamu Personeli Alımı Haber Sitesi olarak kamuda iş bulamamış vatandaşlarımız için özel iş ilanlarını da yayınlamaya devam ediyoruz. Ayrıca Kamu Personeli Alımı Haber Sitesini takip ederek günlük kamuya yapılan tüm personel alımlarına ulaşabilirsiniz.

Akbank : Engelli personel , gişe yetkilisi, müfettiş yardımcısı ve çağrı merkezi temsilcisi almaktadır.

Albaraka : Sigorta ve bireysel emeklilik uzmanı, bireysel ürün yönetimi uzman yardımcısı, risk analitiği uzmanı, iş sürekliliği analisti, bilgi teknolojileri risk ve uyum uzmanı, genç Albaraka akademisi, genel başvuru gibi alımları gerçekleştirmektedir. 

Anadolu Bank : Portföy Yöneticisi, asistan bankacılık yetiştirme programı, bankacılık stajı gibi alımları yapmaktadır. 

DenizBank : Denizbank’ın kariyer sitesine üye olarak genel başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

FinansBank : Çağrı merkezi temsilcisi, şube satış ve operasyon kadrolar, müfettiş yardımcısı ve management trainee gibi personel alımları yapmaktadır. Ayrıca öğrenciler için staj programları da bulunmaktadır.

Garanti Bankası : Gişe asistanı, merkezi satış temsilcisi, bireysel ürünler risk izleme asistanı, üye işyeri hizmetleri telefon servis asistanı, operasyon asistanı, mobil grup asistanı, müşteri memnuniyeti müşteri temsilcisi, dış tiracet ve krediler işlemleri asistanı, şubesiz kanallar işlem analiz asistanı, şube hizmetleri destek asistanı olarak personel alımı yapmaktadır.

Halkbank : Halkbank, yıllık düzenli olarak sınavla personel alımı yapmaktadır. İhtiyaç olan unvanlarda eleman alımı için yazılı sınav gerçekleştirilmektedir. Sınav duyuruları Kamu Personeli Alımı Haber Sitesi üzerinden duyurulacaktır.

HSBC : Stajyer, kurumsal bankacılık satış yetkilisi, uzun dönem stajyeri, deneyimli analist, kredi risk analisti personel alımı yapmaktadır. 

INGBank : Genel iş başvurusu, özel bankacılık müşteri temsilcisi, mobil satış temsilcisi, çağrı ve operasyon merkezinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacaktır.

İş Bankası : Uzman yardımcısı ve bilgi teknolojileri sistem uzmanı alımı yapılacaktır. Alımlar, sınavla yapılacaktır. 

Kuveyt Türk : Bireysel bankacılık satış uzmanı yardımcısı, kredi riski yönetimi ve modellemeden sorumlu başkan yardımcısı, deneyimli geliştirici, kıdemli analist, operasyon yönetimi, kariyer ve işe alım uzmanı, Ar-Ge Merkezi proje yönetici gibi alımlar gerçekleştirmektedir.

Şekerbank : Yeni mezun, deneyimli ve öğrenciler için ayrı ayrı ilanlar yayınlanmıştır. Gişe yetkili yardımcısı, müşteri temsilcisi, mikro finansman görevlisi, müfettiş yardımcısı gibi kadrolara personel alımı yapılacaktır. 

TEB : Çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı yapılacaktır. 

Vakıf Katılım Bankası : Şu an için sadece genel başvuru almaktadır. Genel başvuru sonrası, uygun görülürse iş görüşmesi için sizinle iletişime geçilecektir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.