Bartın Belediyesi İşçi Alımı

Bartın Belediyesi İşçi Alımı

Bartın Ulus Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 23 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır.

Bartın Ulus Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 4 kişi Tekniker olarak istihdam edileceği açıklandı.

Ulus Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Tekniker İşçi Alımı için şartlar: 2 Yıllık Meslek Yüksek Okulu, Endüstriyel Elektronik Bölümü, Ön Lisans Mezunu Olması, Bartın İli Ulus İlçesi Sınırları İçerisindeki Yerleşim Yeri Adresinde İkamet Ediyor Olması (İlan döneminde yapılan adres değişiklikleri geçersiz sayılacaktır.), Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Bulunmaması, Belediyelerin Fen İşleri veya İmar ve Şehircilik Birimlerinde En Az 1 yıl Çalışmış Olması gerekmektedir.

Başvuru sırasında gerekli belgeler: Başvuru Dilekçesi, Öğrenim Durumunu gösterir belgenin fotokopisi,(başvuru sırasında örgenim durumu belgesinin aslı ibraz edilecektir.), Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Yerleşim Yeri Adres Belgesi, Özgeçmişini Anlatan CV, Sağlık Raporu, Erkek Adaylar için Askerlik Durumunu Gösterir Belge, Kamu Haklarından Mahrum Bulunmadığına Dair Yazılı Beyan, 657 Sayılı D.M.K’nun 48 A- 5 (beşinci) Maddesinde Belirtilen Suçlardan Mahkum Olmadığına Dair Yazılı Beyan, Başka Bir Kurumda Sözleşmeli Olarak Çalışmadığına Dair Yazılı Beyan, Adli Sicil Belgesi ve 2 Adet Vesikalık Fotoğraf olması gerekmektedir.

Belirtilen şartları taşıyıp başvuracak adaylar Bartın Ulus Belediye Başkanlığı başvuru sırasında istenilen belgeler ile birlikte 23 Aralık 2016 Cuma Günü Saat:17.00’ye kadar Ulus İlçe Belediye Başkanlığına şahsen müracaat edeceklerdir. (başka şahıslar eliyle,posta,kargo ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.).

Sınavın şekli sözlü olacağından sözlü sınavın yapılacağı tarih ve yeri: 26 Aralık 2016 Pazartesi günü 10: 30 Kaldırım Mah. Atatürk Cad. No: 5 Kat: 1 Belediye Hizmet Binası Meclis Toplantı Salonu Ulus BARTIN Bartın iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.