Bartın Özel İdare KPSS Şartsız İşçi Alım İlanları

Bartın Özel İdare KPSS Şartsız İşçi Alım İlanları

Bartın Özel idare KPSS Şartsız İşçi Alımı iş ilanları 27 Mart 2017 yayınladı. Alınacak Personel sayısı 11 kişi olarak açıklandı. Başvurular 27 Mart 2017 ile 05 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

KPSS puan şartı aranan ilana İlkokul mezunu adayların başvurabileceği Bartın Özel idare Kura çekimi ile İş Makineleri operatörü 5 kişi ve 6 kişi Şoför yük taşıma olarak toplam 11 kişi Personel alınacaktır. Noter Kurası tarihi 07 Nisan 2017 tarihleri arasında İl Özel İdare Encümen Salonunda yapılacaktır.

İş Makine Operatörü 5 kişi için şartlar: İlkokul mezunu olması, İş Makineleri Operatörü mesleğinde Ekskavatör, Beko Loder belgelerinden en az birine sahip, E veya G sınıfı ehliyetli ilköğretim mezunu olunması gerekmektedir. Başvuracak adaylar iş kurumu üzerinden 00003670783 iş ilan numarası ile Web üzerinden veya iş kur internet adresinden başvura bilirler.

Şoför Yük taşıma 6 kişi için şartlar: İlköğretim mezun olması, Şoför Yük Taşıma mesleğinde, en az C sınıfı ehliyetli (eski yönetmeliğe göre E D), SRC 2 veya SRC 4 belgelerinden birine sahip olması şart. Başvuracak aday 00003670792 ilan numarası ile başvuru yapabilirler.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurumları ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kura yeri zamanı ve çalışma adresi: Bartın İl Özel idaresi 07 Mart 2017 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 gerçekleştirilecektir.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru dilekçesi, Cumhuriyet Başsavcılığı adli sicil belgesi, Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Sağlık Kurulu Raporu, Erkek adaylar için askerlik yaptığına dair belge aslı veya onaylı sureti ve 2 Adet yeni çekilmiş fotoğraf başvuracaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.