Bartın Üniversitesi İşçi Alımı

Bartın Üniversitesi İşçi Alımı

Bartın Üniversitesi Sözleşmeli 2 kişi Ahşap Tekne İmalat Ustası İşçi Alımı yapılacak. Son başvuru tarihi 28 Aralık 2016 Çarşamba günü olarak açıklanmıştır.

Bartın Üniversitesi Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Ahşap Tekne İmalat Ustası olarak istihdam edileceği açıklandı.

Bartın Üniversitesi Sözleşmeli 2 kişi Ahşap Tekne İmalat Ustası  İşçi Alımı için şartlar: 1 Bayan personel için İlköğretim, 1 erkek personel için Ortaöğretim (Lise veya Dengi) Şartı aranmaktadır.

Bu şartlar doğrultunda 2 personel istihdam edilecektir. Belirtilen şartları taşıyıp başvuracak adaylar Bartın işkur İlmüdürlüğüne  başvuru sırasında istenilen belgeler ile birlikte 28 Aralık 2016 Çarşamba Günü Saat:17.00’ye kadar şahsen veya işkur 00003515443 ilan numarası ile internet sitesi üzerinden  müracaat edebileceklerdir.

Çalışma süresi 5 ay olup Müracat tarihlerinde kamu kurum ve kuruluşunun talebi doğrultusunda birden fazla işgücü talebine durumu uyan talep sahibi kişilerin başvuru durumuna göre iş arayan kişininde tercihiyle sadece bir talebe müracatı kabul edilecek olup işlemler bu doğrultuda yapılmaya devam edecektir.

6 Asil 6 yedek arasından öğrenim durumu ve yabancı dil begelemeyen yada yanlış belgeleyenler listeden çıkarılarak sıralamada yer alan kişiler eklenecektir ve bu kişiler hakkında ilgili kanun ve mevzuat gereği talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı kalma kaydı ile Bavuru sahibini yazılı sınav ve Mülakat durumuna bakılmaksızın iptal edilecektir. Bartın iş ilanları kariyer.

Bartın Üniversitesi Yat ve Yönetim Programı Kurucaişle Bartında çalışacak personeller Bartın 1. Noter Huzurunda 30 Aralık 2016 Tarihinde saat 10:00 ile 11:00 saatleri arasında yapılacak kura ile belirlenecektir. Yapılan Yazılı açıklamada Personele Ücret+ Asgari ücretin %50’si+ vasıta veya servis ücreti+ günlük yemek bedeli (10 tl) olarak hesaplanacak ve buna göre ödeme yapılacak.

İlgili açıklamada TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) kişilerde başvurabilir. (Önceliklilerden) Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler Öncelik durumlarına ve tarihlerine göre Talep sayısını 3 (üç) Katını geçmeyecek Hal ve şekilde İsim ve Adres durumlarını belgelemeye ve kamu kurum kuruluşuna bildirmekle yükümlü tutulacaktır. Müracaat’ın son günü Resmi Tatile Gelmesi durumunda Resmi tatilin rastladığı bir sonraki iş günüde müraacatlar alınıp kabul edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.