Bartın Üniversitesi Personel Alımı İlanı

Bartın Üniversitesi Personel Alımı İlanı

Bartın Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı ilanı yayınladı. Adayların İlköğretim Mezunu Olması Yeterlidir. KPSS Şartı Yok, Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak Açıklandı. Başvuru Tarihinin son günü 05 Mayıs 2017 olarak Bildirildi.

Bartın Üniversitesi Meslek Yüksekokulunun Kurucaşile de bulunan gemi yapımı atölyesinde tekne yapımında çalıştırılmak üzere İlköğretim Mezunu 1 Kişi  Ahşap Tekne İmalat Ustası alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adayların, Personel Alımı ilanının Son Başvuru Günü Olan 05 Mayıs 2017 Cuma Gününe kadar Başvurmaları gerekmektedir. Ayrıca KPSS şartı Bulunjuyor.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. İşçi Talebine Durumu Uyan Adayların İşkur Resmi İnternet Sitesi Üzerinden İş İlan No (00003737099) ile başvuracaklardır.

Müracaat eden adaylar içerisinden Noter çekilişi ile 3 asil 3 yedek aday belirlenecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce Bartın Üniversitesi Rektörlüğü kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. KPSS Şartı Bulunmuyor.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Çalışma süresi 3 ay Olup Başvuracak adaylarda en az 5 yıllık iş tecrübesi istenecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.