Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı 18 Uzman Personel Alımı

Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı 18 Uzman Personel Alımı

Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi 18 Kamu Personel Alım ilanı 04 Ekim 2017 de Devlet Personel Başkanlığınca yayınlandı.

DPB Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi 18 Uzman personel alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular 13 Ekim ile 06 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvuracak aday ilana başvuruda bulunmak için iş talep formu ile birlikte ilanda istenilen belgelerle birlikte eksiksiz olarak Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimine Şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilmekteler.

Alınacak personeller 18 kişi için 2 kişi Uzman olarak görevlendirilecektir. Alınacak personeller Ankara adresine istihdamı sağlanacaktır.

Başvuracaklarda bazı şartlar: Sınav tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak (askerliğini yapmış olanlar için bu sınıra askerlikte geçen süre eklenir), En az dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin aşağıda belirtilen bölümlerinden veya bunlara denkliği ve Yüksek öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakülte veya yüksekokullardan mezun olması şart.

Giriş sınavı sadece “sözlü sınav” olmak üzere tek aşamalı olarak yapılacaktır. Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçlarına göre başvuran adaylardan, en yüksek puana sahip olandan başlanarak bölümler için belirlenen kontenjanın dört katı aday çağrılacaktır.

Adaylar internet adresinden temin edilecek “İş Talep Formu” ve aşağıda sayılan belgeler şahsen veya posta yoluyla birime aşağıdaki adresine en geç 6 Kasım 2017 günü mesai saati sonuna kadar ulaştırılmak suretiyle başvuru yapılabilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.