Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Türkiye Şeker

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Türkiye Şeker

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel Kırklareli ve Kars Adreslerine istihdam edileceği açıklandı. Başvurular Başlamış olup 27 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Haber Detayda...

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Mevsimlik işçisi (Genel) Eski Hükümlü Kırklareli ve Kars adresine istihdam edileceği açıklandı. KPSS şartı aranmayan ilanda İlköğretim (İlkokul) ve Ortaokul (Lise ve Dengi) mezunları başvuru yapabileceklerdir.

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığından alınan izne istinaden Şirkete bağlı bulunan Alpullu ve Kars Şeker Fabrikalarında oluşan Eski Hükümlü ve Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların kontenjan açığının giderilmesi amacıyla Alpullu Şeker Fabrikası için Meslek Lisesi ve Dengi okul mezunu, Kars Şeker Fabrikası için İlköğretim mezunu kampanya ve mevsimlik işçi alımı yapılacaktır.

Eski Hükümlü Mevsimlik işçisi için şartlar: İlkokul, Ortaöğretim Lise ve Dengi mezunu olması, Münhal kadro için durumu uygun olan adaylar Şahsen Kırklareli Babaeski Alpullu ve Kars Şeker fabrikalarına müracaat etmeleri gerekmektedir. Sözlü sınav / mülakat tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.

Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan Başvuru Kabul edilecektir. Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına veya Devlet memuru olmaya engel bir suçtan hüküm giyenlerden cezasını infaz kurumlarında tamamlayanları, cezası ertelenenleri,  koşullu salıverilenleri; özel kanunlarda belirtilen şartlardan dolayı istihdam olanağı bulunmayanları; ömür boyu kamu hizmetlerinden yasaklı bulunanlardan, Cumhuriyet Başsavcılığından alınan salıverilen hükümlülere ait durum bildirme formu ile durumlarını belgelendirmek veya Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Kırklareli Babaeski Alpullu ve Kars adreslerine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar 27 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.