Başçiftlik Belediyesi KPSS'siz 6 Kamu İşçisi Alacak

Başçiftlik Belediyesi KPSS'siz 6 Kamu İşçisi Alacak

Türkiye İş Kurumu 20 Kasım 2020 iş ilanları yayımlandı. Belediye personel alımı kapsamında yayımlanan personel alımları için KPSS şartı aranmıyor. Başvuru şartları ve başvuru sürecine dair bilgiler belli oldu.

Kamu personel alımı için 2020 belediye işçi alımı ilanları yayımlanıyor. 20 Kasım 2020 İŞKUR iş ilanları kapsamında yayımlanan personel alımı ve işçi alımı başvurularında 6 farklı unvanda istihdam yapılacağı ilan edildi.

Tokat İş İlanları

Tokat İş İlanları kategorisinden yayımlanan ilana göre; yerel yönetimler bünyesinde kamu hizmeti vermeye devam eden Başçiftlik Belediyesi tarafından istihdamların yapılacağı açıklandı. başvuru süreç bilgileri ve İŞKUR iş ilan numaraları belli oldu.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Birer kişilik alım olmak üzere altı farklı unvanda duyuru yayımlandı. İŞKUR bilgilerine göre; Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü  alımı için 1 kişilik kontenjan açılmış olup; ayrıca Çöp Kamyonu Sürücüsü personel alımı, Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri Ve Boru Tesisatçıları personel alımı, İnşaat Ustası personel alımı, Diğer Makine Teknisyenleri personel alımı ve İklimlendirme Sistemleri Teknisyeni  işçi alımı yapılacağı beyan edildi.

Başvuru Süreci

Her aday için ilgili ilanın yayım tarih olan bugün (20 Kasım 2020) tarihi; ilanın başvuru tarihi olarak açıklanmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylar aşağıda yer alan İŞKUR iş ilan numaraları ile 24 Kasım 2020 tarihine kadar işlemlerini tamamlamak zorundadır.

Başvurular İŞKUR resmi internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Başvuru Şartları ve İlan Numaraları

00005779609 numaralı ilan ile lise mezunu Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü alınacaktır.

00005779624 numaralı ilan ile ilkokul mezunu Çöp Kamyonu Sürücüsü alımı yapılacak olup; 

00005779841 numaralı ilan ile ilkokul mezunu Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri Ve Boru Tesisatçısı alımı yapılacaktır.

İnşaat Ustası alımı için ilkokul mezunu adaylar arasından tercih yapılacak olup; 00005779779 numaralı ilan ile işlem yapılacaktır. Lise mezunu adaylar arasından; Diğer Makine Teknisyenleri  alımı için 00005781231 numaralı ilan; 00005781789 numaralı ilan ile de İklimlendirme Sistemleri Teknisyeni  alımı yapılacaktır.

Başvurularda KPSS puanı talep edilmemektedir.

Başvuruların akabinde belediye binasında 7 Aralık 2020 tarihinde kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.